איך לבלות בחינם בחו"ל

על ידי J
זמן קריאה: 2 דקות

איך לבלות בחינם בחו"ל

טיולים בחו"ל יכולים להיות עסק יקר במיוחד כאשר מדובר במשפחה או קבוצה.
האוכל, הטיסה, הבזבוזים, והמלון הם הוצאה שלא ניתן להשיג בחינם, אלא אם אתם כוכבי רוק.
לאחר שסגרתם טיסה ולינה ואולי אפילו רכב נשאר רק לתכנן את הטיול.
אם אתם רוצים לחוות כמה שיותר בלי לרוקן את החשבון ישנה אופציה להנות מאטרקציות מהנות מבלי להוציא את הארנק.
במדריך זה אתן לכם טיפים לבילוים מהנים ומעשירים שלא עולים כסף.

סיורי חינם

כמעט בכל עיר גדולה בעולם קיימים מספר קבוצות מדריכים שמוציאים טיולי הליכה מודרכים באורך 2-3 שעות שבמהלכן הם משתפים על המנהגים המקומיים. ההיסטוריה המקומית, תרבות, אוכל ועוד. הסיורים האלה מרתקים ומומלצים בחום רב מכיוון שמעבר לזה שהם חינם הם מעשירים את הידע שלנו לגבי אותו היעד שאנחנו נמצאים בו.

טבע

בכל מדינה שתטיילו תוכלו למצוא הרים, נהרות, נחלים, פארקים ותופעות טבע שונות, בכל מדינה יש את האטרקציות טבע שלה. אם אתם מתחברים למרחבים הפתוחים ולאוויר הנקי תוכלו להנות מהטבע של המדינה המארחת, כל מה שאתם צריכים לעשות זה לקרוא באתר לגבי המדינה שאליה אתם מתכננים ושם תוכלו לחפש את הטבע שאתם אוהבים.

היסטוריה

קתדרלות, כנסיות, ובתי כנסת- אם ארכיטקטורה והיסטוריה מעניין אתכם בתי תפילה מכל הסוגים יכולים להיות מרתקים מאוד. לחלק מאותן קתדרלות וכנסיות יש השפעה ישירה על ההיסטוריה ועל ההתפתחות של אותה עיר והמדינה שבה אתם מבקרים, וההיסטוריה ספוגה בקירות כל מה שאתם צריכים זה לכבד את מקום התפילו שאליו אתם נכנסים.

מוזיאונים

בעולם יש מגוון מאוד רחב של מוזיאונים חלקם של אומנות, חלקם של ההיסטוריה, חלקם של אוספים וחלקם של הביזאר המגוון כל כך רחב. מוזיאון יכול להתאים לכל אדם השאלה היא רק איזה מוזיאון. ברוב אירופה תוכלו למצוא מוזיאונים בחינם או בתשלום סמלי, שם תוכלו להנות מחויה ולהעשיר את זמנכם בנושא שאתם מתחברים אליו.

מופעים

אירופה תוססת ומהנה יש בה המון פסטיבלים ואירועים , הופעות רחוב , הופעות במועדונים ואפילו אופרה והצגות. אם אתם בתאריך הנכון תוכלו להנות מהופעה מהנה באחד מהפסטיבלים הנהדרים שמתקיימים שנה אחר שנה. הופעות במועדונים או אפילו קונצרטים וכל זה בחינם או בתשלום סמלי, רק כנסו ליעד שאתם מתכננים לנסוע וקראו את ההמלצות.

עוד מאמרים מעניינים